fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено у Ясенові-Пільному

Суспільство 09:00, 10.08, 2020

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® встановила мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних батареях RISEN), що працює за «зеленим» тарифом в Ясенові-Пільному Городенківського району Івано-Франківської області.

сонячна електростанція для дому

Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.

сонячна електростанція для дому

Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 34 499,76 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

сонячна електростанція для дому

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано монокристалічні сонячні батареї Risen Solar RSM144-6-380M – 30 шт., Risen Solar RSM144-6-405M – 60 шт., автоматику захисту змінного і постійного струму NOARK Electric та трифазний мережевий інвертор Huawei Sun2000 33KTL-A.

сонячна електростанція для дому

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні батареї за вигідною ціною в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: