fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Кобаках

Суспільство 09:00, 16.09, 2019

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних панелях Canadian Solar), що працює за «зеленим» тарифом, в селі Кобаки Косівського району Івано-Франківської області.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Кобаках 1

Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.

Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 32 354,40 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Кобаках 3

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано монокристалічні сонячні панелі Canadian Solar CS6K—310MS – 108 шт., автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги HUAWEI Sun 2000-33 KTL-A.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Кобаках 5

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі за вигідними цінами в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: