fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в селі Баня-Березів

Суспільство 10:30, 13.07, 2019

Івано-франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних панелях LONGi Solar), що працює за «зеленим» тарифом, в селі Баня-Березів Косівського району Івано-Франківської області.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в селі Баня-Березів 1

Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в селі Баня-Березів 2

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в селі Баня-Березів 3

Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 33 861,96 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в селі Баня-Березів 4

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано монокристалічні сонячні батареї Longi Solar LR6-72-365W – 96 шт., автоматику змінного струму NOARK Electric та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги HUAWEI Sun 2000-33 KTL-A.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в селі Баня-Березів 5

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі за вигідними цінами в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: