fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в селі Конюшки

Суспільство 10:00, 20.07, 2019

Івано-франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних панелях Panasonic), що працює за «зеленим» тарифом, в селі Конюшки Рогатинського району Івано-Франківської області.

сонячна електростанція

Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в селі Конюшки 1

Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 33 661,00 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

сонячна електростанція

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано монокристалічні сонячні батареї Panasonic VBHN325SJ53 325 Wp – 95 шт., автоматику змінного струму NOARK Electric та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги HUAWEI Sun 2000-33 KTL-A.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в селі Конюшки 2

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі за вигідними цінами в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: