fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт змонтовано в Богородчанах

Суспільство 09:57, 22.02, 2020

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 30 кВт на полікристалічних сонячних батареях DAH Solar), що працює за «зеленим» тарифом, в місті Богородчани Івано-Франківської області.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт змонтовано в Богородчанах 1

Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.
Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 32 006,51 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт змонтовано в Богородчанах 2

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано полікристалічні сонячні панелі DAH Solar HCP72X9 355 – 96 шт. та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги Huawei Sun 2000 33KTL-A.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт змонтовано в Богородчанах 3

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: