fbpx

Сонячну електростанцію потужністю 20 кВт змонтували в Угринові

Суспільство 10:00, 07.11, 2020

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® встановила мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 20 кВт на монокристалічних сонячних батареях LONGi Solar), що працює за «зеленим» тарифом, в селі Угринів Тисменицького району Івано-Франківської області.

Еко енергія змонтувала в Укринові нову сонячну електростанцію для дому

Встановлена мережева сонячна електростанція потужністю 20 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.
Сонячна електростанція для дому потужністю 20 кВт дасть змогу виробити 22 961,19 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

Сонячну електростанцію потужністю 20 кВт змонтували в Угринові 1

При встановленні мережевої сонячної електростанції для дому використано ефективні монокристалічні сонячні батареї LONGi Solar LR4-72HPH-440 Half-cut Mono PERC – 54 шт., автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric та трифазний мережевий інвертор Huawei SUN2000-20 KTL-MO, сонячні батареї встановлено на алюмінієву дахову систему кріплення.

сонячна електростанція в Угринові

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення ефективних сонячних батарей та оформлення «зеленого» тарифу.

Сонячну електростанцію потужністю 20 кВт змонтували в Угринові 2

Отримати консультацію або купити сонячні батареї в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.

  • +38 (050) 342-44-99
  • +38 (067) 342-44-99

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: