fbpx

"Спілка забудівників" з унікальним мозаїчним панно встановила два рекорди України

Суспільство 13:37, 16.06, 2021

Унікальне мозаїчне панно, присвячене 30-річчю незалежності України, виклали на стіні однієї з багатоповерхівок у житловому районі «Княгинин» в Івано-Франківську. Сьогодні, 16 червня, панно внесли до Книги рекордів України відразу у двох категоріях: «Розміри, мистецтво» та «Вперше».

"Спілка забудівників" з унікальним мозаїчним панно встановила два рекорди України 1

Рекорди встановила будівельна компанія «Спілка забудівників», яка, власне, споруджує мікрорайон «Княгинин». Авторами панно є франківські художники Сергій Григорян та Микола Джичка. Панно складається із мозаїчних листів розміром 30 х 30 см. На кожному листі – 121 камінчик. В центрі композиції – дівчина-українка.

«Ця дівчина – це символ 30-річної українки, яка дивиться вперед і вірить в майбутнє», – пояснив менеджер з продажів БК “Спілка забудівників” Тарас Лутчин.

"Спілка забудівників" з унікальним мозаїчним панно встановила два рекорди України 2

Такий стиль та у такому масштабі застосовується вперше за останні десятиріччя, за що панно увійшло в Книгу рекордів у категорії «Вперше». Загальні розміри мозаїки 12 х 30,6 метра, що стало приводом для другого рекорду в категорії «Розміри, мистецтво».

"Спілка забудівників" з унікальним мозаїчним панно встановила два рекорди України 3

Нагадаємо, будівництво житлового комплексу “Княгинин” розпочали минулого року. Тут споруджують комплекс, який налічує 41 корпус і 1700 паркомісць.

«Ми повністю змінили обличчя житлового мікрорайону Княгинин. За кілька місяців ви побачите сучасний мікрорайон з розвиненою інфраструктурою та високоякісним житлом, з широким спектром соціальних закладів – від магазинів до банківських установ. А родзинкою стане будівництво школи», – запевнив Тарас Лутчин.

"Спілка забудівників" з унікальним мозаїчним панно встановила два рекорди України 4

За словами генерального директора компанії Миколи Филюка, «Спілка забудівників» використовує технологію закритих дворів – всі автомобілі будуть розміщені у підземному паркінгу, а мешканці отримають не лише комфортні, а й безпечні двори, адже автівок там не буде.

«Левову частку прибутків ми віддаємо на розвиток району, на благоустрій, на радісне проживання дітей – такий у нас принцип. І це мозаїчне панно дійсно є окрасою мікрорайону, і це дійсно патріотично», – зазначив Филюк.

"Спілка забудівників" з унікальним мозаїчним панно встановила два рекорди України 5

Нинішні рекорди зафіксувала експертка Книги рекордів України Юлія Бичай. 

"Спілка забудівників" з унікальним мозаїчним панно встановила два рекорди України 6

«Хтось чекає на лідера, хтось чекає на ту людину, яка візьме відповідальність і щось зробить, а хтось стає цим лідером, і саме таким лідером сьогодні є «Спілка забудівників». Вона є прикладом для інших будівельних компаній», – повідомила Юлія Бичай.

"Спілка забудівників" з унікальним мозаїчним панно встановила два рекорди України 7

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: