fbpx

Срібні чоловічі браслети

Суспільство 10:56, 11.03, 2020

Прикраси ювелірного типу є не лише жіночими аксесуарами. Чоловіки їх також носять, і браслети зі срібла багатьом із них особливо до вподоби. У давні часи такі аксесуари носили правителі, жерці та воїни. Вони були наповнені дорогоцінними металами та прикрашені камінням. Сучасні вироби від ювелірного підприємства «Онікс» не менш ефектні та вражаючі.

Популярні моделі

Сучасні чоловічі браслети зі срібла для чоловіків, які представлені на сайті oniks.ua/categories/serebrianye-muzhskie-braslety, відрізняються своїм різноманіттям. Серед моделей варто згадати:

1. Моделі класичного типу.

2. Моделі, в яких поєднуються срібло та інші матеріали.

3. Моделі, що мають каміння.

4. Моделі, наповнені найрізноманітнішими фігурами.
Срібні чоловічі браслети 1

В чоловічому браслеті зі срібла класичного типу відсутні зайві компоненти, а увесь метал – дорогоцінний. До найбільш традиційних моделей належать ланцюжкові. Серед них зустрічаються і види з більшою жорсткістю.

Браслети бувають не лише металеві, а також з елементами шкіри, каучуку та шовку. Такі моделі срібних браслетів оригінальні, а їхня ціна усіх влаштовує.

Такі речі не носять щодня. Їх часто знімають, особливо – приймаючи душ. Каучук не любить води і стає від неї більш твердим. Втрачає свій вигляд від цього і шкіра.

Що стосується браслетів з камінням, то у них є вкраплення діамантів, фіанітів, оніксів, гранатів та багатьох інших прикрас. Такі вставки, як правило, невеликі. Найчастіше їхні кольори – насичені темні, але трапляються і прозорі варіанти.

Серед фігурок можна зустріти якорі, літаки та інші ювелірні фантазії. Оригінальними бувають і застібки. Щоправда, такі чоловічі срібні браслети підійдуть лише молоді. А от для людей старшого віку більш доречними будуть класичні моделі.

Не менш важливо і те, куди ви збираєтеся вдягнути браслет. Якщо це робота – то підійдуть традиційні варіанти, якщо ж неформальна зустріч – обмеження відсутні.

Каучуковий чоловічий браслет, що містить срібло і золоті вставки – особливий і неповторний аксесуар. З його допомогою можна неабияк висловити свою індивідуальність і привернути до себе увагу всіх, хто вас оточує. Не для того, щоб вихвалятися, а щоб продемонструвати світові свої відчуття.

Послуги інтернет-магазину

В інтернет-магазині «Онікс» є найрізноманітніші за оформленням чоловічі срібні браслети. Їх так само багато, як і жіночих. Головне – мати інтернет і час, щоб з усім ознайомитися.

Кожен товар описаний і супроводжується якісними фотографіями. У той же час власне виробництво гарантує, що ціна на браслети буде прийнятною.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: