fbpx

"Сталевий хрест" отримав 33-річний Петро Мартинюк, командир саперного підрозділу з Прикарпаття

Суспільство 20:00, 08.03, 2023

Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України “Сталевий хрест” відзначено прикарпатця Петра Мартинюка, командира підрозділу саперів.

Петро Мартинюк на фронті має позивний Оптиміст – його підрозділ працює в зоні бойових дій.

"Сталевий хрест" отримав 33-річний Петро Мартинюк, командир саперного підрозділу з Прикарпаття 1
“Оптиміст” Петро Мартинюк

А до 2 березня 2022 року чоловік працював диспетчером оперативно-диспетчерської служби Городенківської СЕЕМ філії “Східна” Пприкарпаттяобленерго. В обленерго він пропрацював 12 років – цілодобово забезпечував сталу роботу високовольтного енергетичного обладнання.

“У 33 роки його життя кардинально змінилося – пульт диспетчерського управління чоловік змінив на саперську лопатку. Петро з притаманною йому скрупульозністю опанував нову, не менш відповідальну і цього разу вже військову професію”, – розповідають колеги.

«Посада командира окремого підрозділу виявилася досить жвавою та цікавою. Найважчим на фронті є віддаленість від сім’ї та від робочого колективу, підтримка якого теж постійно відчувається. Із позитивом дивлюсь в майбутнє, Перемога скоро за нами. Колективу бажаю мирного неба над головою, професійного розвитку, підкорення нових вершин і море блискучих перемог!» – каже захисник.

“Пишаємося нашими колегами, які попри важкі щоденні випробування воєнних буднів з життєствердним оптимізмом рухають нашу країну до Перемоги! Бажаємо швидкого повернення додому, де з незламною надією чекають дружина, двоє діток, рідні та колеги!” – підтримує воїна Прикарпаттяобленерго.

Довідково: «Сталевий хрест» є відзнакою Головнокомандувача ЗСУ для героїв-командувачів. У центрі знаку розташований герб князів Острозьких. Саме князь Острозький відомий перемогою над московським військом під Оршею в 1514 році. Тому «Сталевий хрест» — це відзнака полководців.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: