fbpx

Страхування життя і майна: все, що потрібно знати страхувальнику

Суспільство 16:30, 01.06, 2021

У сучасному світі нелегко знайти людей або організації, які готові підтримати в скрутну хвилину. Так що не варто нехтувати можливостями, що відкриваються перед людиною після придбання страхового поліса.

Ця система націлена саме на те, щоб компенсувати збитки, отримані в ДТП або після стихійного лиха. Про те, які бувають види страхування і як оформити договір, розповімо в нашій публікації.

В яких ситуаціях допоможе медичне страхування

Пандемія і загроза зараження коронавірусною інфекцією показали всьому світу, що варто більш уважно ставитися до свого здоров’я і що від хвороби не застрахований ніхто. Але якщо захворювання уникнути не можна, то цілком реально подбати про те, щоб людині і всім членам її сім’ї була своєчасно надана лікарська допомога і вона була безкоштовною. У цьому допомагає медичне страхування, яке сьогодні можна оформити онлайн. Зокрема, можна оформити електронне страхування на http://tig.com.ua/.

Серед пропозицій страхової компанії «Теком» є різні страхові пакети. Клієнт може вибрати:

 • невідкладну медичну допомогу;
 • обслуговування у сімейного лікаря;
 • лікування в стаціонарі;
 • консультації лікарів-фахівців і проведення комплексної діагностики.

Таким чином, пацієнт під час розмови з менеджером страхової компанії обговорює обсяг допомоги, яка буде надана при хворобі.

Страхування життя і майна: все, що потрібно знати страхувальнику 1 Від чого захистить автомобільне страхування

Власний транспорт сьогодні може принести не тільки зручність і комфорт, але і додатковий клопіт. Автомобіль можуть вкрасти, пошкодити, на ньому можна потрапити в аварію. У всіх цих ситуаціях теж захистить надійна страхова компанія. Наприклад, за умовами договору КАСКО при викраденні авто компанія зобов’язується повністю повернути власнику вартість транспортного засобу.

Перелік страхових ризиків, при настанні яких буде нарахована компенсація, водій може вибрати сам. Як правило, такими є:

 • пошкодження при ДТП, в тому числі і при попаданні в ями на дорогах;
 • протиправні дії третіх осіб (крадіжки окремих механізмів, угон);
 • пожежа, вибух;
 • наслідки стихійних лих – ураган, шторм, град, обвал, повінь та ін.;
 • зовнішній вплив сторонніх предметів – падіння дерева, потрапляння каменя в скло.

З урахуванням економічної кризи, викликаної пандемією, страхові компанії пропонують антикризові пакети, які коштують дешевше.

Страхування життя і майна: все, що потрібно знати страхувальнику 2 Як можна вберегти своє майно

Ще одним різновидом страхування є захист нерухомості і цінних предметів домашнього ужитку. За допомогою спеціальних програм у власника квартири або будинку з’являється можливість захистити своє благополуччя і застрахувати:

 • нерухомість в цілому;
 • внутрішню обробку квартири або будинку (актуально для приміщень, де тільки що зробили ремонт, а поруч проживають непорядні сусіди);
 • дорогі меблі або інші предмети інтер’єру;
 • велику електроніку;
 • цінні речі.

Все, що особливо дороге господареві, можна буде відновити, якщо заздалегідь оформити страхування. І тоді при всіх непередбачених випадках (пожежі, удар блискавки, вибух газу, різного роду затоплення, крадіжки зі зломом і т. д.) виплачених коштів буде цілком достатньо для нового ремонту або покупки нових речей замість зіпсованих.

Така турбота про свій добробут стала нормою в західних країнах, і поступово збільшується число людей, що оформляють страхові договори, і в нашій країні.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: