fbpx

Стратегія розвитку: у Коломиї опорні ліцеї отримають по 2 млн грн

Суспільство 16:16, 21.06, 2023

По два мільйони гривень для кожного опорного ліцею вирішили виділити з бюджету депутати Коломийської громади. Рішення – відповідь на перший етап проєкту “Освітній прорив”, який є стратегією розвитку освіти Коломиї на період 2023-2027 років.

Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

“Вчора підбили підсумки першого етапу проєкту «Освітній прорив». У рамках цієї унікальної ініціативи наші опорні заклади працювали над своєю стратегією розвитку на найближчі три роки. Найбільший акцент зробили на профілізацію та диференціацію. Таким чином досягли того, що кожна школа займе свою унікальну нішу: від біохімії та біофізики до поглибленого вивчення англійської мови, військово-спортивних напрямків та історії України”, – розповів голова громади.

Стратегія розвитку: у Коломиї опорні ліцеї отримають по 2 млн грн 1

Ментором проєкту стратегії для закладів освіти Коломиї став Павло Шеремета, відомий український економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи й колишній міністр економічного розвитку та торгівлі. Він підтримав інціативу та менторив її.

“Разом з ним над баченням майбутнього наших опорних ліцеїв спільно працювали молоді вчителі, адміністрація закладів, представники від батьків та учнів. Звісно, багато допомагало також наше управління освіти”, – додав Станіславський.

Формат презентації підсумків обрали незвичний – у кінотеатрі. На екранах, де зазвичай показують фантастику, школи демонстрували свої плани та вже втілені напрацювання.

Директори п’яти опорних ліцеїв презентували зміни, які готові у себе запроваджувати. “Важливо – вони мають чіткий план дій: що і коли має бути зроблено, яким має бути результат та детальні кошториси. Їхні ідеї міська рада схвалює та підтримує. На це ще до кінця літа ми виділимо десять мільйонів гривень, тобто по два мільйони на кожен опорний заклад”, – зазначив очільник Коломийської громади.

Якість освіти має бути конкурентною не лише в межах країни, але й у Європі, вважає він. Саме тому, каже Станіславський, крім господарки в освіті, стільки уваги приділяють її якості. “Це допоможе нам досягти головної мети – щоб з наших ліцеїв учні виходили вже успішними та впевненими у собі молодими людьми”, – додав він.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: