fbpx

Студент ІФНТУНГ переміг на міжнародній конференції з космічної тематики

Суспільство 18:33, 19.05, 2023

Студент Івано-Франківського національного університету нафти і газу Ігор Ніколенко здобув перемогу на конференції UNIVERSEH, яка днями проходила в Кракові (Польща), інформує пресслужба університету.

Зараз Ігор проходить стажування з космічної тематики в Університеті в Кембриджі та є учасником у проєкті з досліджень космосу та космічних технологій UNIVERSEH. Це – альянс п’яти університетів з різних європейських країн, який утворили Університет Тулузи (Франція), Люксембурзький університет, Дюссельдорфський університет імені Генріха Гейне (Німеччина), Краківська гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця, AGH (Польща) та Технічний університет Лулео (Швеція). Він був створений у листопаді 2020 року для розробки нового способу співпраці в галузі космосу в рамках нової ініціативи Європейської Комісії «Європейські університети».

“Дякую викладачам за навчання та підтримку, а також університету та нашій кафедрі комп’ютеризованого машинобудування за можливість проявити себе! Я переконаний, що і я, і наші студенти ще не раз виступлять та здобудуть перемоги на таких конференціях, конкурсах та заходах, адже наш університет, спеціальності нашої кафедри дають серйозну базу знань і можливостей!” – зазначив Ігор Ніколенко.

ІФНТУНГ долучений до проєкту UNIVERSEH як асоційований партнер на початку 2023 року. Його координатором від ІФНТУНГ став професор Олег Витязь.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: