fbpx

Студентка франківського медуніверситету перемогла у Всеукраїнській олімпіаді з гігієни

Здоров'я 20:14, 12.03, 2020

Четвертий рік поспіль на базі кафедри гігієни та екології №1 Національного медичного університету імені О. О. Богомольця пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Гігієна».

В олімпіаді взяв участь 31 студент вищих медичних навчальних закладів України. Вони представляли виші Києва, Дніпра, Харкова, Івано-Франківська, Чернівців, Тернополя, Полтави, Ужгорода, Вінниці, Запоріжжя. Івано-Франківський національний медичний університет представляла студентка Неля Гулей, яку супроводжував доцент кафедри гігієни та екології ІФНМУ Володимир Дерпак, повідомляє пресслужба ІФНМУ.

«Олімпіада є знаковою для профілактичного напрямку підготовки медичних фахівців нашої держави, — говорить Володимир Дерпак. — Санітарно-гігієнічні факультети було реформовано, і завдання профілактики лягли на лікарів інших ланок. Проте нині відновлюють державну санітарно-епідеміологічну службу в Україні. Без суворого дотримання санітарного законодавства не буде існувати країна, нація в цілому».

Олімпіада проходила в чотири етапи: письмові відповіді на тести з різних розділів гігієни, вирішення інтегрального завдання, практичної задачі і оцінка практичних вмінь та навичок при роботі з приладами.

У підсумку перемогу в олімпіаді здобула Неля Гулей. За її словами, вона хвилювалась, адже мала честь представляти свій університет на всеукраїнському рівні. Дівчина дякує за підготовку до другого етапу олімпіади доцентові Володимиру Дерпаку.

Друге місце на олімпіаді посіла Іванна Думицька, студентка господаря олімпіади, Національного медичного університету імені О. О. Богомольця. Третє місце дісталось студентові Буковинського державного медичного університету Євгенію Узинському.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: