fbpx

Франківська студентка, що розмальовувала гільзи, зібрала на машину для підрозділу батька понад 60 000 грн

Суспільство 18:18, 11.11, 2022

Упродовж двох місяців першокурсники Університету Короля Данила у Франківську втілили низку волонтерських заходів на допомогу ЗСУ.

Зокрема студентка-дизайнерка першого курсу УКД Вікторія Матвієнків, спільно з друзями, провела аукціон. Разом з одногрупниками вона розмалювала стріляні гільзи, які працювали на запорізькому напрямку і які привіз із передової її батько.

«Наша творча та активна молодь навіть простріляні гільзи перетворили на витвори мистецтва. Таким чином мали на меті долучитися до збору коштів для купівлі авто 102 бригаді», – зазначає проректорка з соціально-виховної роботи УКД Іванна Бабецька.

Сьогодні стали відомі результати аукціону.

Для реалізації поставленої мети, а саме збору коштів на автомобіль для 102 бригади, вдалося зібрати 11 900 грн. та 1280 €.

Лот 1 – 2500 грн.

Лот 2 – 4500 грн.

Лот 3 – 2500 грн.

Лот 4 – 1280 €.

Також на картку анонімними донатами було надіслано 2400 грн.

Франківська студентка, що розмальовувала гільзи, зібрала на машину для підрозділу батька понад 60 000 грн 1

«Окрему вдячність хотілося б висловити нашим з батьком односельчанам, емігрантам у Німеччині, які також долучитися до аукціону, придбавши гільзу з малюнком палаючої москви. Це Іван Шопа, Володимир Турчин, Андрій Пригода, Олег Маховський, Володимир Коцуляк, Роман Скірин, Петро Боднар, Галина Івахів», – додає студентка, ініціаторка волонтерського проєкту.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: