fbpx

Студенти-біохіміки ПНУ пройшли міжнародні онлайн-курси і отримали стипендії

Суспільство 15:45, 05.01, 2023

Завершився проєкт підтримки українських студентів-біологів „Blended course “Integrative Life Sciences” for Ukrainian biology students, ініційований директоркою Інституту фізіології університету міста Тюбінгена (Німеччина), професоркою Ольгою Гаращук за співучасті її багаторічного колеги, професора, першого завідуючого кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Володимира Лущака.

Впродовж серпня-грудня 2022 року студенти-біологи українських університетів стали слухачами онлайн-курсів, які проводились командою викладачів і науковців з України та Німеччини за фінансової підтримки Німецької Служби академічних обмінів (DAAD) у рамках програми «Цифрова Україна: забезпечення академічної успішності під час кризи» («Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis»).

Було проведено два інтенсивні онлайн-курси – Інтегрований курс «Науки про життя» та «Біоінформатика».

Проєктом було передбачено 30 стипендій для курсу «Біоінформатика» та 50 стипендій для курсу «Науки про життя».

На курси зареєструвалось понад 200 студентів з різних університетів України. Конкурсний відбір на курси пройшли, зокрема, і студенти та аспіранти кафедри біохімії та біотехнології ПНУ.

Успішно завершили онлайн-курс з «Наук про життя» студенти-біохіміки 2-4 курсів – Христина Федів, Єлизавета Мислюк, Ілля Яцина, Таїсія Кіндрат, Марія Рак, Святослав Харук, Божена Лунів, Іванна Лабич, курс «Біоінформатика» – аспіранти Вікторія Гурза, Мирослава Ватащук та Надія Стефанишин. Студент 4-го курсу Святослав Харук успішно завершив два курси.

Студенти Іванна Лабич, Святослав Харук та Христина Федів, аспіранти Вікторія Гурза та Надія Стефанишин також отримали стипендії на навчання.

Також в рамках проєкту троє аспіранток кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського університету Мирослава Ватащук, Вікторія Гурза і Надія Стефанишин пройшли практичний тренінг на кафедрі нейрофізіології Інституту фізіології університету м. Тюбінген (Німеччина) під керівництвом професорки Ольги Гаращук.

Студенти-біохіміки ПНУ пройшли міжнародні онлайн-курси і отримали стипендії 1

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: