fbpx

Студенти-дизайнери УКД розписали стіни укриття в дитячому садку

Суспільство 13:46, 29.10, 2023

В укритті дитячого садка N15 “Гуцулочка” в Івано-Франківську студенти-дизайнери університету Короля Данила розписали стіни. Таким чином вони створили розвивальний креативний простір для дітей.

Про це пишуть на сторінці УКД в фейсбуці.

За словами Анастасії Настюк, однієї зі студенток, яка займалася створенням малюнків, працівники закладу за власною ініціативою звернулися по допомогу до студентів УКД. Вихователі хочуть, щоб, ховаючись від можливої небезпеки, діти почували себе менш тривожно.

“Створючи розвивальний простір у сховищі, ми намагалися не лише урізноманітнити інтер’єр для малят, а й допомогти таким чином діткам опанувати кольори та цифри, українські й англійські літери. Також намалювали годинник, аби діти могли вчитися орієнтуватися в часі”, – розповідає студентка.

Студенти-дизайнери УКД розписали стіни укриття в дитячому садку 1

Усі малюнки на стінах об’єднує лабіринт та жуки-сонечка, ніби хаотично «розкидані» по всій кімнаті.

“На спинках сонечок – крапочки, і діти повинні знайти їх у певному порядку від одного до дев’яти. Гра такого плану стимулює дитячу уважність та відповідну координацію рухів”,- розповідає про задум Анастасія.

Для втілення цієї ініціативи залучили трьох студенток спеціальності дизайну і куратора Володимира Березного.

“Попри те, що виконувалося все у доволі стислі терміни, проєкт став надзвичайно цікавим та вагомим у здобутті практичного досвіду студентками”, – зазначила завідувачка кафедри дизайну Ірина Матоліч.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: