fbpx

Студенти-економісти ПНУ стали призерами міжнародного конкурсу "Золотий компас"

Суспільство 11:37, 27.06, 2023

Збірна команда студентів економічного факультету Прикарпатського національного університету стала призером XVI Міжнародного студентського конкурсу маркетингових, PR-проєктів та стартапів “Золотий компас”, посівши друге місце у секції “Маркетинг”, інформує пресслужба університеиту.

До складу команди ПНУ увійшли студенти кафедри менеджменту і маркетингу – Юлія Довбенко (капітан команди), Тарас Вовчук, Мар’яна Хоптій, Софія Стасюк та Марія Лешко. Керівник команди – доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту і маркетингу Іван Благун.

У межах програми конкурсу команда ПНУ презентувала розроблений маркетинговий проєкт для справжньої компанії. Студенти обрали місцеву компанію FRANKOF. Організатор конкурсу – Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця. Співорганізатор – Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника.

“Золотий компас” – це проєкт, який об’єднав студентів, викладачів та представників бізнесу з багатьох країн світу з метою формування висококваліфікованих кадрів. Ідея конкурсу — формування професійних компетентностей у студентів, які навчаються за напрямами: підприємництво, менеджмент (маркетинг), реклама і комунікації, комп’ютерні науки.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: