fbpx

Студенти-медики у Франківську передали допомогу онкохворим дітям і пацієнтам лікарні №1

Суспільство 15:55, 22.12, 2020

Студенти і викладачі Івано-Франківського національного медичного університету зібрали допомогу для двох лікувальних закладів міста.

Студенти 81 групи другого курсу разом зі своєю кураторкою Марією Гуцол передали ліки для маленьких пацієнтів дитячого онкогематологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні.

Студенти-медики у Франківську передали допомогу онкохворим дітям і пацієнтам лікарні №1 1

Минулого тижня доброчинці ІФНМУ разом із благодійним фондом «Милосердя і здоров’я» передали міській клінічній лікарні №1 засоби догляду для пацієнтів, інвалідний візок і ходунки.

Студенти-медики у Франківську передали допомогу онкохворим дітям і пацієнтам лікарні №1 2

«Дуже тішить, що попри карантин і дистанційну форму навчання студенти організувались, зібрали кошти і ми закупили цю допомогу, — говорить Марія Гуцол. — Діти поставилися до цього дуже відповідально. Вони самі вирішили, що допомагати будуть саме ліками, і я вважаю, це дуже правильно у нинішній важкий час. Дякую всім за активність і добру справу!».

Студенти-медики у Франківську передали допомогу онкохворим дітям і пацієнтам лікарні №1 3

Наступного тижня кураторка разом зі студентами 9 групи другого курсу збираються закупити і передати розвиваючі ігри для дитячого притулку в Івано-Франківську, інформує пресслужба університету.

Зазначимо, що Марія Гуцол зі своїми студентами щороку влаштовує благодійні акції. Минулого року вони допомагали мешканцям Івано-Франківського геріатричного пансіонату та хворим в смт Чернелиця Городенківського району.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: