fbpx

Студенти ПНУ створили артпроєкт пам'яті Героїв Небесної Сотні, а студенти-медики – короткометражний фільм

Суспільство 13:44, 21.02, 2021

У пам’ять про Героїв Небесної Сотні, котрі загинули на Майдані під час Революції Гідності, студенти та викладачі кафедри дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського університету створили артпроєкт на вірш “Пам’яті Героя…”.

Керівники проєкту: Надія Бабій, кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри дизайну і теорії мистецтва; Леся Семчук, кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри дизайну і теорії мистецтва. Автор вірша “Пам’яті Героя…” (21.02.2014 рік) Леся Семчук. Вірш читала Діана Сулима, студентка спеціалізації “Графічний Дизайн”. Відеозйомка та монтаж: Вікторія Гіренок, магістрантка кафедри дизайну і теорії мистецтва. В артпроєкті взяли участь студенти спеціалізації “Графічний дизайн” кафедри дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського університету.

Студенти і працівники Івано-Франківського національного медичного університету вшанували пам’ять Небесної Сотні та всіх Героїв України короткометражним фільмом.

“Цього року через карантинні обмеження немає змоги проводити масові заходи, тож відділ освітньо-виховної роботи вирішив створити короткометражний фільм, – інформує пресслужба університету. – Пропонуємо переглянути літературно-музичну композицію «Зродились ми великої години», яка присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні та всіх Героїв України. Участь у постановці взяли студенти, інтерни та працівники ІФНМУ”.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: