fbpx

Сучасне медичне обладнання допомагає в реабілітації хворих

Суспільство 18:10, 23.07, 2021

Сучасне медичне обладнання

Без сучасної медичної техніки неможлива повноцінна реабілітація людини з обмеженими фізичними можливостями. Спеціальне обладнання вирішує якщо не все, то хоча б частину проблем, пов’язаних з руховими порушеннями. Воно сприяє відновленню нервової прохідності, зміцненню м’язових волокон, поверненню рухливості ніг.

Асортиментна лінійка

Магазин медтехніки в Харкові Baldinelli представляє широкий вибір сучасного медичного обладнання та технічних засобів, основне призначення яких полягає в полегшенні побуту інвалідів, пенсіонерів та пацієнтів, які перенесли оперативне втручання після перелому кінцівок або важкого захворювання. У нас можна придбати реабілітаційне обладнання наступних типів:

інвалідні коляски

Крісло-каталка – незамінна річ для людини, яка з яких-небудь причин обмежена в рухах. Вони відрізняються за типом і призначенням, а також діляться на дорослі і дитячі моделі. Інтернет-магазин медтехніки у Харкові пропонує придбати такі види інвалідних крісел, як:

  • стандартна

Базова інвалідна коляска підходить для людей з невисоким ступенем активності. Універсальна модель оснащена різними додатковими функціями, які забезпечують комфорт її застосування і легко настроюються з урахуванням потреб хворого.

  • спортивна

Активна модель – ідеальний варіант для пацієнтів, які не звикли засиджуватися на одному місці і віддають перевагу активному відпочинку. Її основні особливості полягають у високій швидкості, маневреності та стійкості до екстремальних навантажень.

  • Дитячі

Дитяча інвалідна коляска призначена для малюків, які мають діагноз ДЦП або інвалідність. Їх зовнішній вигляд практично не відрізняється від звичайної прогулянкової моделі, завдяки чому дитина з інвалідністю не привертає зайвої уваги.

Ліжка універсальні

Медична ліжко – багатофункціональний пристрій, призначене для людей, вимушених тривалий період часу дотримуватися постільного режиму. Від побутового ложе вона відрізняється наявністю роздільних регульованих секцій, кількість яких варіюється від однієї до чотирьох. Придбати медтехніку в Харкові можна як з механічним приводом, так і електроприводом.

Допоміжні засоби пересування

Наш асортимент включає такі різновиди опорних засобів пересування:

  • ходунки

Конструкція призначена для поліпшення рухової активності пацієнтів після хірургічного втручання і важких травм або спрощення пересування пенсіонерів. Вона допомагає підтримати рівновагу, забезпечує рівномірний розподіл навантаження на хребет і нижні кінцівки, сприяє швидкому одужанню.

  • милиці

Пахвові милиці – незамінний помічник на перших порах реабілітації. Їх використання вимагає мінімум фізичних зусиль, тому милиці підходять для дуже ослаблених і літніх людей.

  • ролери

Ролатори оснащені колесами для полегшення самостійного переміщення, міцними рамами зі сталі або алюмінієвого сплаву і зручним сидінням для відпочинку, яке регулюється по висоті.

Де купити медичні товари в Харкові

Ви можете купити медтехніку в Харкові за адресою, яка вказана на офіційному сайті магазина Baldinelli. Якщо ви проживаєте в іншому місті, рекомендуємо зв’язатися з нашим менеджером, який підбере підходящий варіант оплати і доставки.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: