fbpx

Суд оштрафував майора з Прикарпаття, який виключив 33 офіцерів з військового обліку

Суспільство 14:31, 19.05, 2024

Івано-Франківський міський суд визнав майора одного з ТЦК винним у недбалому ставленні до військової служби через безпідставне виключення 33 офіцерів запасу з військового обліку. Йому призначили 2465 грн штрафу за адмінправопорушення, пише КУРС з посиланням на Захід.нет.

Як вказано у постанові суду, майор – начальник відділення офіцерів запасу і кадрів одного з ТЦК – навесні та влітку 2022 року недбало поставився до службових обов’язків та безпідставно виключив з військового обліку 33 офіцерів запасу.

На час воєнного стану постанови військово-лікарських комісій (ВЛК) щодо офіцерів запасу мають обов’язково затверджуватись штатною ВЛК регіону, інакше офіцер запасу не може бути виключеним з військового обліку. У цьому випадку документи були оформлені неналежно, що призвело до безпідставного виключення офіцерів запасу з військового обліку з правом виїхати за кордон.

На засідання суду обвинувачений не прийшов, але подав заяву, у якій просив звільнити його від покарання, обмежившись усним зауваженням.

Справу розглянув суд, який призначив майору 2465 грн штрафу за адмінправопорушення.

КУРС писав, що прикарпатця, який пройшов ВЛК і не поїхав на війну, засудили до трьох років тюрми. Раніше на Долинщині судили військкома за безпідставне виключення чоловіків з військового обліку. Тоді за кордон виїхали шість офіцерів запасу. Військком відбувся штрафом.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: