fbpx

Суд вшосте покарав калушанина за їзду під наркотиками

Суспільство 10:45, 19.02, 2021

18 лютого Калуський міськрайонний суд виніс постанову щодо мешканця Калуша, який керував автомобілем з ознаками наркотичного сп’яніння.

Після його зупинки поліція виявила, що зіниці у водія розширені. Поліція запропонувала водієві пройти огляд у медичному закладі, однак він відмовився. Аналізуючи здобуті в судовому засiданнi докази, суд прийшов до висновку, що дії місцевого мешканця слід кваліфікувати за ч. 3 ст. 130 КУпАП, оскільки він неодноразово протягом року піддавався адміністративному стягненню за керування транспортним засобом у стані наркотичного сп’яніння. В результаті суд обрав стягнення у виді штрафу в розмірі 40 800 гривень, з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років та без оплатного вилучення транспортного засобу, оскільки суду не надано доказів про те, що вказаний автомобіль належить водієві.

Протягом 2020 року Калуський міськрайонний суд 5 разів притягав зазначену особу до адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані наркотичного сп’яніння. За сукупністю накладених штрафів загальна сума, яка підлягає стягненню з порушника, становить 112 200 грн.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: