fbpx

Суд видворив з України іноземця, який затримався "на навчанні" у Франківську

Суспільство 14:41, 14.04, 2021

Працівники міграційної служби Івано-Франківської області під час відпрацювання обласного центру виявили іноземного громадянина, який з лютого 2019 року втратив правові підстави для перебування в Україні і всіляко ухилявся від зобов’язання у визначений термін виїхати за межі нашої країни.

Власне «українська» історія нині 25-річного громадянина Республіки Туркменістан розпочалася 8 років тому, коли юнак прибув до України з метою навчання в одному з вищих навчальних закладів Івано-Франківська.

«Іноземець пройшов увесь курс навчання, але його батьківщина так і не дочекалася дипломованого спеціаліста з нафтогазовидобування. Причому навіть після того, як у паспорт молодого чоловіка було внесено запис про те, що ця особа підлягає примусовому поверненню до країни походження», – йдеться в повідомленні обласного управління міграційної служби.

При недавньому спілкуванні з правопорушником працівники відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та запобігання нелегальній міграції УДМС в області мали всі підстави звернутися з позовом до суду і в судовому порядку вирішувати подальшу долю громадянина Туркменістану.

Суд задовольнив вимоги міграційників і постановив примусово видворити іноземця за межі України. Наразі молодого чоловіка допроваджено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців з неврегульованим статусом. Після проведення ідентифікації цієї особи і вирішення питання з її забезпеченням проїзними документами рішення суду буде виконано у повному обсязі.

Процедура примусового видворення передбачає, що іноземця доправлять до кордону у супроводі працівників міграційної служби і правоохоронців. Крім того, прийнято рішення про заборону молодому чоловікові відвідувати Україну найближчих 5 років.

У цьому році в Івано-Франківській області виявлено майже 3 десятки неврегульованих мігрантів, які не мали правових підстав для перебування в Україні. Практично щодо всіх іноземців-правопорушників прийнято рішення про добровільне чи примусове повернення до країн походження, а в окремих випадках – про примусове видворення з України.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: