fbpx

Свердловини "Надвірнанафтогаз", які простоювали через перекриття дороги, відновили роботу

Суспільство 10:11, 01.08, 2019

Мешканці надвірнянського села Пасічна розблокували дорогу, як тільки дорожні служби зкінчили її ямковий ремонт.

Бригада підземного капремонту свердловини №5 нафтогазовидобувного управління “Надвірнанафтогаз”, яка через перекриття дороги у селі Пасічна Надвірнянського району пішла у простій, приступила до роботи. Про це ТРК Карпати повідомив виконувач обов’язків начальника підприємства Олег Мальчик.

За його словами, усі свердловин, які також через це перестали працювати, відновили роботу.

Олег Мальчик повідомив, що простій свердловин призвів до збитків.

“За попередніми підрахунками ми не видобули близько 100 тонн нафти. Та близько 80 тис. кубометрів газу. Держбюджет недоотримав понад 800 тис. грн. податків. Це ще й рента, яка мала залишитися  в бюджті села Пасічна. Для підприємства це 1,8 млн. грн. доходу від реалізації нафтопродуктів”, – повідомив він.

За словами сільського голови Пасічної, дорогу розблокували в понеділок – коли власне й закінчився ямковий ремонт. 

Селяни блокували дорогу від 8 липня. Сверловина №5 пішла у простій 23 липня. 

Загалом “Укрнафта” зупиняла роботу 9 свердловин на Прикарпатті через те, що місцеві жителі, вимагаючи зробити ремонт дороги, перекрили єдиний під’їзний шлях до об’єктів, повідомляла УНІАН пресслужба “Укрнафти”.

За інформацією компанії, продукція від свердловин надходить до резервуарів, а далі має вивозитися, але, оскільки вивезти нафту через заблоковані дороги неможливо, резервуарний парк заповнений. Тому була зупинена робота чотирьох свердловин Битків-Бабченского родовища нафтогазовидобувного управління (НГВУ) “Надвірнанафтогаз”.

9 свердловин простоювали в очікуванні підземного ремонту свердловин. І також одна бригада цеху капітального і підземного ремонту свердловин (15 осіб) в простої – отримували половину заробітку.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: