fbpx

Світлодіодна стрічка для теплиці

Суспільство 11:45, 22.02, 2021

Вирощування рослин в теплицях відбувається при будь-якій погоді і довжині світлового дня. При цьому для хорошого врожаю потрібно не менше 12 годин світла на добу, що можливо досягти тільки із застосуванням додаткового підсвічування. Важливо, щоб штучне світло мало всі необхідні спектри для активного фотосинтезу, розвитку пагонів і квітів на кожній стадії росту. Створіть оазис для рослин! Продумане освітлення в теплиці світлодіодними стрічками дасть гідний результат і дозволить отримати багатий врожай.

Є правило – що більша рослина, то більша необхідність в освітленні. Фітолента для рослин впорається зі своїм завданням навіть в серйозних промислових масштабах, при цьому її можна зручно і швидко закріпити на довгих стелажах. Стрічка з діодами типу 3528 дає світловий потік 5 ЛММ, 5050 – 12 ЛММ кожен. Цього цілком вистачить, щоб:

 • забезпечити рослини “їжею”;
 • організувати здійснення фотосинтезу і вироблення вуглеводню в їхніх клітинах;
 • подбає про те, щоб стебла і листя були соковитими і товстими, а квіти і плоди – рясними і великими.

Світлодіодна стрічка для рослин має широкий і мобільний спектр випромінювання. Сяючі смуги можна комбінувати, змінювати, регулювати підсвічування за потрібним спектром на кожному з етапів росту. Оскільки за переробку світла в рослинах відповідають пігменти, кожному з яких потрібен певний світловий діапазон, до цього питання потрібно підійти дуже уважно.

Всі спектри в комплексі дають рослині життя:

 • червоний – для кореневої системи, цвітіння, формування і дозрівання плодів;
 • синій – для соковитої зеленої маси і успішного вегетативного росту;
 • синьо-фіолетовий – для соковитості і міцності стебла;
 • зелений – для фотосинтезу.

Поєднувати спектри потрібно в співвідношенні 30% синього і синьо-фіолетового, 20% зеленого, 50% червоного. Найпопулярніша світлодіодна стрічка для рослин поєднує в собі поперемінно розташовані сині та червоні діоди в потрібній пропорції. Вони активно використовуються в рослинництві і показали себе з найкращого боку. Тому все, що вам потрібно зробити для створення ідеального освітлення, – це купити фітоленту потрібного типу. Інтернет-магазин “LEDSTORM” має найширший асортимент ЛІД-продукції для садівників і квітникарів і пропонує світлодіодну фітоленту купити в Києві за найкращою ціною з доставкою.

Освітлення в теплиці світлодіодними стрічками

Фітолента для вирощування розсади нерідко використовується в теплицях. Вона популярна завдяки своїм безперечним перевагам:

 • світло діодів, сконцентроване в потік і спрямоване до рослин, рівномірно розсіюється і дає рівне і яскраве світло;
 • стрічки міцні і надійні, стійкі до вологи, механічних впливів, вібрацій;
 • освітлювальні прилади живляться низьковольтною напругою, тому абсолютно пожежобезпечні;
 • світильники практично не нагріваються, не створюють ризику опіку ніжних пагонів і листя і можуть розташовуватися дуже близько до рослин;
 • діоди дають випромінювання потрібного спектра і сприяють активному фотосинтезу;
 • гнучкі стрічки можна встановлювати практично в будь-якому місці, підсвічуючи потрібні частини рослини;
 • в складі приладів немає небезпечних і шкідливих складових, наприклад ртуті;
 • прилади універсальні і підходять для підсвічування різних культур;
 • використання підсвічування не вимагає великих фінансових витрат, оскільки діоди економічні та енергоефективні.

Правильний підбір спектрального складу гарантує прискорення проходження повного циклу зростання фітокультур. Процес можна коригувати на свій розсуд, фітолента для розсади допоможе прискорити формування стебла і листя, а також подовжити період плодоношення.

Світлодіодна стрічка для теплиці сьогодні має доступну вартість, яка окупиться з лишком вже з першим урожаєм. Підсвічування довговічне і не втрачає в якості в процесі експлуатації. Це універсальний і ефективний спосіб створення додаткового або навіть основного світла.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: