fbpx

Світова федерація українських жіночих організацій заснувала стипендію імені прикарпатки Анни Кісіль

Суспільство 10:43, 17.02, 2021

У пам’ять про Анну Кісіль, голову Світової федерації українських жіночих організацій (СФУЖО) (2018–2020), відому діячку української діаспори, СФУЖО заснувала стипендію імені Анни Кісіль для вивчення української мови.

Анна Кісіль особливу увагу приділяла збереженню української ідентичності молоді за кордоном, зокрема дбала про вивчення української мови та популяризацію її в молодіжних середовищах. Підтримуючи освітні проєкти в діаспорі та Україні, Анна Кісіль, зокрема, стала меценатом видання першого підручника з української мови як іноземної «КРОК-2», створеного за міжнародними стандартами у Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка», та сприяла розвитку освітнього порталу «Крок до України» МІОК.

Щорічна стипендія СФУЖО покриває кошт курсу українознавства для п’яти молодих українок із діаспори на Міжнародних школах україністики МІОКу «Крок до України».

Положення про цю стипендію, включно з інформацією про подання заявок та умови відбору на її отримання, СФУЖО поширить у березні.

Нагадаємо, Анна Кісіль народилася у місті Яремче на Івано-Франківщині. З 1990 року жила та працювала у Канаді. 16 листопада 2020-го після року боротьби з тяжкою недугою відійшла у вічність.

 Окрім того, що Анна Кісіль очолювала СФУЖО, вона була віцепрезиденткою Світового Конґресу Українців.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: