fbpx

"Тепле місто" оголосило весняну хвилю "малих ґрантів"

Суспільство 16:03, 01.02, 2020

Програма «Малі Ґранти Теплого Міста» оголошує старт весняної хвилі ґрантової програми та пропонує отримати до 20 тис. гривень на втілення ініціатив, спрямованих на розвиток Івано-Франківська.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно подати ґрантову заявку на сайті до 27 лютого. Обов’язкова умова – проєкт має бути реалізований в Івано-Франківську та відповідати одному з семи тематичних напрямів програми:

● прогресивна освіта
● розвиток прогресивного підприємництва
● мистецтво
● стала мобільність
● екологія та енергоефективність
● гарячий спорт
● міський простір.

Нагадаємо, що програма «Малі Ґранти Теплого Міста» діє з вересня 2015 року. За цей час ми підтримали 59 проєктів на суму майже 750 000 грн, які вже змінюють освіту, мистецтво, спорт та екологію в Івано-Франківську.

Ґрантовий фонд програми формується з внесків бізнес-спільноти «Теплого Міста» і складає 80 000 грн на одну хвилю. Максимальна сума, яку команда може отримати для реалізації власної ідеї, — 20 000 грн. Автори проєкту повинні бути готові забезпечити проєкт власним внеском або співфінансуванням на суму, не меншу 10% від загального бюджету заявки. 

Оцінювання конкурсних проєктів проводить незалежна експертна комісія, яка формується окремо під кожну хвилю програми. Окрім фінансової підтримки, «Тепле Місто» також надає переможцям організаційну допомогу. 

Консультація для подавачів: 1 та 22 лютого (за попередньою реєстрацією).

Детальніше про умови участі у конкурсі дізнавайтеся на сайті та на сторінці «Малих Ґрантів Теплого Міста» у Facebook.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: