fbpx

«Тернопільське» – відчуй смак файного міста

Суспільство 13:13, 15.08, 2019

Чиста природа, відсутність важкої промисловості, кришталева вода та продукти найвищої якості. Цим славиться на весь світ Тернопільщина. І справжньою перлиною краю є пиво «Тернопільське». Пиво, яке на весь світ прославляє файне місто Тернопіль.

«Тернопільське» – відкрий Файне місто

«Файне місто» – це улюблена пісня мільйонів від батьків українського року гурту «Братів Гадюкіних». Ця пісня написана багато десятків років тому. Але досі цей хіт українських рокерів асоціюється з веселим драйвом і позитивним настроєм.

Зрештою саме слово “файно” є багатозначним, що висловлює щось добре і приємне. Це одночасно синонім для слів: радість, захоплення, якість, європейське і просто добре. Коли хочеш щось добре оцінити, найпростіше сказати: “Файно!”  

«Файне місто» – це також найбільший фестиваль української музики, котрий щороку збирає дедалі більше любителів української музики і став справжньою візитівкою не лише Тернополя, але й України. Фестиваль «Файне місто», який підтримує торгова марка «Тернопільське», несе не лише розважальну мету, а й величну місію єднати українців, пропагувати активний відпочинок серед молоді і загалом популяризувати українську культуру. Цього літа фестиваль поставив рекорд за кількістю учасників. Гості з усієї України слухали найвідоміші гурти з України та світу. Гості повезли додому з фестивалю не лише добрий настрій та неймовірні відчуття, але й подарункові набори пива «Тернопільського». Пива Файного міста.

«Тернопільське» – місто файних людей

Завітавши на Тернопілля, Ви просто зобов’язані відвідати його столицю – Тернопіль. Файне місто порадує Вас найбільшим міським озером України, неймовірною класичною архітектурою, пам’ятниками та особливими людьми. Тернополяни люблять гостей. Тут цінують дружбу і добрі стосунки. Тож відвідавши місто на березі озера, ти завжди знайдеш добру компанію, з якою зможеш невимушено провести свій час. Недарма звідси вийшло багато відомих співаків, шоуменів і просто веселих компаньйонів, здатних принести добрий настрій у кожну компанію.

При цьому Тернопіль багатогранний. Тут можна знайти все, від активного до спокійного. Відчути будь-який настрій – від грайливого романтичного, прогулюючись набережною озера попри “острів закоханих”, до активного драйвового, коли потрапляєш на роковий фестиваль “Файне місто”, де всі є однією великою веселою сім’єю.

«Тернопільське» – відчуй смак файного міста 1

«Тернопільське» – пиво Файного міста

А ще кожен може відчути один з смаків файного міста, який дарує “Тернопільське”. Тут народжується файне пиво, напій, котрий з давніх-давен пов’язують з легким на веселим настроєм. Недарма одна з старих європейських приказок каже, що коли хочеш поговорити про приємне і знайти доброго співрозмовника, замов собі кухоль пива. Головне – не чіпати теми спорту чи політики, де важче знайти однодумців. А от поговорити про життя, пригоди, відпочинок, погоду за келихом пива можна завжди. І Тернопіль дає таку можливість. Відчути смак файного міста можна скуштувавши “Тернопільське”. Ще в XV столітті на місці сучасного Тернополя варили пиво. Та ще й таке, що законодавці моди в цьому процесі – німці – відправляли зразки додому спробувати. І “Тернопільське” дарує цілу гаму таких смаків.

«Тернопільське Лагер» – легка європейська класика світлого пива з чистим та м’яким солодовим і хмелевим смаком, поєднаним з тонким ароматом хмелю.

“Тернопільське Преміум” – з особливо вираженим та неповторним смаком світлого пива із збалансованим поєднанням солодової м’якості та хмелевої гіркоти, притаманне найкращим зразкам пива преміальної якості.

“Тернопільське Світле” – легке світле пиво з особливими карамельними нотками, котре припаде до смаку, якщо шукаєте чогось нового.

“Тернопільське Weiss” – особливо м’яке і освіжаюче пшеничне пиво, котре особливо смакує у літню пору.

Палітра смаків високої якості “Тернопільського” – це те, чим варто насолодитись  за дружньою невимушеною розмовою чи задумливим спокоєм. Це те, що дозволить повною мірою відчути смак файного міста. Пізнати щось нове і відкрити ще одне чудове місце в Україні, як і близько мільйона українців, котрі щороку відвідують файне місто.

«Тернопільське» – відчуй смак файного міста 2

Тарас Тернопільський

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: