fbpx

Тестові поїзди з жіночими купе без ексцесів пройшли за маршрутами

Суспільство 09:55, 03.07, 2023

Укрзалізниця запустила в пілотному режимі поїзди далекого сполучення з жіночими купе на чотирьох напрямках, і ці рейси вже зробили повне коло за маршрутами.

Про те, як проходить тестування нової ініціативи, розповіли на сторінці Укрзалізниці.

“4 рейси Укрзалізниці з жіночими купе вже зробили повне коло за маршрутом. По гарячих слідах: ініціативу прийняли дуже позитивно в усіх містах старту, а це Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Київ, Ужгород, Ясіня, Трускавець і кількадесят міст на маршруті. “Вторгнень” і провокацій, які нам подекуди активно обіцяли, не зафіксовано”, – повідомили залізничники.

Щоправда, декілька квитків до жіночих купе таки було помилково продано чоловікам. Причину знайшли, усунули, а чоловіків і жінок за обопільною згодою розсадили по окремих купе, додають у перевізника.

В Укрзалізниці нагадали, що ціна вагонів з жіночими купе не дорожча. Якісно ці купе теж не мають відмінностей: навмисне не обирали для “пілоту” найкращі (або найгірші) вагони, щоб не створювати відчуття штучних привілеїв.

Це жіночі купе, а не вагони, тому немає нічого дивного в тому, що до вагона заходять чоловіки.

Квитки — тільки у застосунку Укрзалізниці.

“Пишіть нам ваші враження та зауваження, ми все читаємо та аналізуємо. Якщо позитивні відгуки так само домінуватимуть — неодмінно масштабуємо на інші рейси!” – звернулися до потенційних пасажирів.

Тестові поїзди з жіночими купе без ексцесів пройшли за маршрутами 1

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: