fbpx

ТО авто: як відбувається

Суспільство 09:59, 01.09, 2021
НА ФОТО: Mechanic with a stethoscope. Auto repair shop.

Кожен власник авто повинен проходити своєчасне технічне обслуговування свого транспортного засобу. Це передусім необхідно для забезпечення надійної експлуатації ТЗ. В ході ТО спеціалісти можуть виявити несправності, зробити заміну фільтрів, поміняти масла. Всі ці заходити спрямовані на підтримку автомобіля в справному стані і гарному зовнішньому вигляді.

Де зробити ТО авто?

Кожне авто, незалежно від моделі, повинно пройти ТО. Це чітко прописано в нормативах і є обов’язковим до виконання для всіх. Для цього встановлюються відповідні терміни. Якщо вам потрібно пройти ТО Кашкай, то його проходять через кожні 15 тисяч км або через рік. Власник авто повинен звернутися до дилерського підприємства. Якщо нема такої можливості, то можна обрати автосервіс, але це в тому випадку, якщо закінчилася гарантія на автомобіль. Обирати потрібно найкращий заклад, і саме таким є автосервіс OILER.

ТО авто: як відбувається 1

Види ТО автомобіля

Варто звернути увагу на те, що існує три види ТО автомобіля:

  • щоденне обслуговування;
  • планове;
  • сезонне.

Перший варіант – це ТО, який виконує сам власник автомобіля перед кожною поїздкою. Заходи класичні, але дуже важливі. Наприклад, перевірка загального стану авто і його кузова, положення дзеркал, рульової системи, роботи датчиків, а також тиску в шинах і як працює електрообладнання. Не варто забувати про перевірку рівня мастил, палива, охолоджувальної і гальмівної рідини. До цього списку спеціалісти ще додають регулярну мийку, підтримання чистоти в салоні.

Особливість планового технічного обслуговування полягає в тому, що воно здійснюється тільки дилерською компанією в той термін, який встановлює виробник. Основна мета цього заходу – запобігти випадковим поломкам, які можуть вивести авто з ладу. Наприклад, якщо розглядати ТО Skoda Rapid, то ця послуга включає в себе такі планові операції:

  • заміна масла у двигуні;
  • заміна фільтра;
  • заміна фільтра салону;
  • інші операції.

Всі ці заходи здійснюються із врахуванням моделі авто, пробігу та строку експлуатації.
Сезонне обслуговування – це підготовка автомобіля до експлуатації взимку чи влітку. Наприклад, з настанням перших морозів авто варто перевзути в зимові шини, обробити кузовні частини спеціальнім антикорозійним засобом, а також залити спеціальну рідину в бачок омивача скла. На літній період відбувається заміна шин. Звичайно всі заходи можна не виконувати, але тоді безпека на дорозі буде сумнівною. Зимові шини – для їзди взимку, літні – в літній період. Безпека під час їзди на першому місці.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: