fbpx

Трактори та комплектуючі для госпдіяльності

Суспільство 10:10, 14.05, 2020

Практично будь-яка господарська діяльність стає неможливою без застосування спеціальної техніки. Такі сфери діяльності як комунальна, автомобільна, лісова, сільськогосподарська просто зупиняться без обладнання, призначеного прибирати, чистити, косити, возити і так далі.

Окремо в цьому списку стоїть, безумовно, трактор. Така техніка є універсальною, адже за допомогою спеціального навісного обладнання вона здатна впоратися зі значною кількістю завдань. Переважна більшість підприємств з цілком природних причин при виборі техніки дивиться на найкращі зразки. Саме тому продукція польського бренду Pronar користується активним попитом серед українських споживачів.

Трактори та комплектуючі для госпдіяльності 1

Що може запропонувати польська компанія та яке обладнання можна купити Україні

Продукція всесвітньо відомої компанії представлена в нашій країні дуже широким асортиментом. Про це свідчить інформація з сайту офіційного дистриб’ютора та дилера багатьох світових компаній в Україні, у тому числі і Pronar, «АВТЕК» за посиланням https://avtek.ua/b-pronar. Вітчизняні підприємства сьогодні мають змогу придбати підмітально-прибиральні машини, снігоочисники, косарки, причепи-цистерни, сніговідвали, розкидачі, трактори і причепи, кормозаготівельні, навісне обладнання, фронтальні навантажувачі та іншу сільгосптехніку. Окрім самої техніки, інтернет-магазин дистриб’ютора пропонує широкий вибір запасних частин, з повним переліком яких можна ознайомитись у зручному каталозі сайту.

Нюанси обслуговування техніки Pronar

Співпраця з офіційним дистриб’ютором дає клієнтам низку певних переваг. По-перше, це гарантія якості, підтверджена відповідними сертифікатами. Тобто, вся продукція є повністю оригінальною, а її вибір більший, ніж у конкурентів. По-друге, вартість цієї продукції буде значно приємніша, ніж у інших продавців на вітчизняному ринку. І третій дуже важливий фактор – гарантійне та післягарантійне обслуговування. Станції обслуговування є у 18 містах країни, у тому числі і в Києві. Компанія не одне десятиліття працює в Україні. За цей період всі процеси роботи налагоджені таким чином, що клієнти завжди залишаються задоволеними. Тим паче, що придбати продукцію тут можна в кредит або в лізинг. У справі придбання спецтехніки краще зажди звертатись до кваліфікованих спеціалістів, які проведуть професійну консультацію, здатну розвіяти всі сумніви та спірні питання.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: