fbpx

Тренди, які завжди будуть у моді

Суспільство 12:06, 20.03, 2020

Шалений розвиток соціальних мереж спровокував у світі виникнення великої кількості модних трендів, встигнути за якими іноді не здатна навіть прогресивна молодь. Але всі ці тренди зникають зі швидкістю навіть більшою, ніж з’являються.

Розуміючи цей факт, хочеться нарешті зупинитися і присвятити свій вільний час чомусь насправді цікавому, розвиваючому, вічному але водночас модному. Адже тренд на гострий розум, ерудованість та обізнаність не може вийти з моди навіть у часи фейсбуку та інстаграму.

Звичайно, перше, що приходить на думку – це читання книжок. Але як обрати гарну книгу, де її придбати або «як пройти в бібліотеку» нарешті? В епоху глобального Інтернету шукати гідну уваги літературу можна теж в Інтернеті. На щастя, в Мережі є круті проєкти, присвячені книжкам.

Так, на сайті https://book24.ua/ можна знайти та придбати книгу на будь-який смак. Вибір дійсно вражає – більш ніж 30 тисяч книжок. Є над чим попрацювати навіть найбільш ерудованим знавцям із програми «Що? Де? Коли?».

Тренди, які завжди будуть у моді 1

Як обрати якісну книгу?

Щоб обрати якісну та цікаву книгу, треба спершу визначитись із напрямком літератури. Тобто треба шукати або художню літературу, або наукову, або, можливо, мотивуючу. І вже потім приступати до пошуку, читання рецензій, відгуків. Якщо ж і цей вибір зробити складно, то слід приділити увагу відомим творам, які мають світове визнання.

Можна знайти так звані списки найкращих і обрати серед, припустимо, першої десятки книг одну, яка найбільше сподобалась через обкладинку або ж цікаву рецензію.

Ще один варіант обрання книги – подивитися список суперхітів, наприклад, у тому ж таки Інтернет-магазині «book24.ua». У спеціалізованому розділі зібрані книжки, які купують найчастіше.

Тобто можна прочитати якусь популярну саме сьогодні книгу і бути ще й в тренді серед сучасних любителів книжок. Не менш цікавий варіант обрати літературу – це шукати книжки, пов’язані з вашими інтересами. Наприклад, хтось цікавиться історією, якоюсь персоною чи, може, культурою якоїсь країни. Тем дуже багато, а книжок про них ще більше. Мабуть, найоригінальнішим варіантом обрати книгу є порада вашого кумира або людини, яка є для вас авторитетом.

Як не розчаруватись в читанні?

Не слід обирати книгу занадто довго, якщо, звичайно, ви не намагаєтеся обрати одну-єдину книгу на все життя. Але якщо ви вже почали читати книжку та у якийсь момент в голові виникло питання: «Навіщо я це читаю?», то скоріш за все слід почитати щось інше.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: