fbpx

Тримають гроші "під своїм крилом": прикарпатські чиновники не використали і половини повеневих коштів

Політика 17:59, 11.10, 2020

За 3 місяці Івано-Франківська ОДА не спромоглася ефективно використати кошти, виділені на ліквідацію наслідків повені, через яку постраждали понад 10 тисяч сімей на Прикарпатті.

Про це йдеться у відповіді Міністерства фінансів на запит народного депутата з фракції «Голосу» Ярослава Юрчишина.

Тримають гроші "під своїм крилом": прикарпатські чиновники не використали і половини повеневих коштів 1

«Як виявилося, обласні чиновники використали тільки 211 млн гривень з 480 млн грн, які опинилися в їхньому розпорядженні. Замість того, щоби допомогти людям відновлювати житлові будинки, в ОДА вправно тримають гроші “під своїм крилом”. В той же час мешканці селища Ланчин та багатьох інших населених пунктів Івано-Франківщини не можуть добитися справедливих відшкодувань і матеріальної допомоги, – написав Юрчишин у фейсбуці. – Робимо все, щоб ці кошти не опинилися в Авакова, як відбувається з COVID-ним фондом, а їх таки передали людям, які залишилися без своїх домівок та майна!» – наголосив Ярослав Юрчишин.

Нагадаємо, раніше «Голос» добився реакції влади на проблеми мешканців Ланчинської ОТГ після повені.

Саме після візиту Ярослава Юрчишина на місце прибуло як керівництво Надвірнянської району, так і Івано-Франківської області. Спецтехніка почала вивозити намул з підвалів, люди отримали довгоочікувану допомогу.

Як писав КУРС, Ярослав Юрчишин звернувся до прем’єр-міністра України і губернатора з вимогою негайно перевірити розподіл коштів, виділених постраждалому населенню у селищі Ланчин, а також виплатити кошти постраждалим мешканцям селища, які не змогли їх отримати через бездіяльність чи неправомірні дії місцевої влади.

Крім цього, депутат звернувся до Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області з вимогою притягнути до відповідальності членів комісії, яка розподіляла матеріальну допомогу, якщо їхню вину буде доведено.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: