fbpx

Типи акустичних систем

Суспільство 11:55, 02.12, 2019

Більшість людей не уявляють свого життя без музики, та вона стає невіддільною частиною їхнього існування.

Для усіх меломанів рано чи пізно стає актуальним питання вибору акустичної системи. І тут виникає проблема. Адже для людини, яка ніколи не мала з цим справи, дуже легко заплутатися у відмінностях та характеристиках подібної техніки.

Спробуймо розібратись у базових поняттях роботи акустичної системи та постараймось з’ясувати, яку з них краще обрати для домашнього використання.

Типи акустичних систем 1

Визначення та характеристика акустичної системи

Акустична система – пристрій, який використовується для відтворення звуку. Будь-яка акустична система може мати один або декілька динаміків.

Акустичні колонки поділяються на два види: пасивні та активні. Пасивні колонки можуть мати один або кілька гучномовців та оснащені фільтром для низьких та високих частот. Перевагою пасивної акустичної системи є можливість самостійно обрати підсилювач та налаштувати колонку власноруч відповідно до своїх потреб. Купити пасивні колонки можна на сайті 1-m.com.ua. Тут ви знайдете надзвичайно великий вибір якісних акустичних систем за доступними цінами з оперативною доставкою по Україні.

Активні колонки відрізняються від пасивних тим, що вони мають власний вмонтований підсилювач звуку. Такий підсилювач потужності буде відповідати параметрам конструкції, та вам не потрібно буде його підбирати самостійно. На відміну від пасивної, активна акустична система потребує наявності заземлення в електричній розетці.

 Як правильно підібрати акустичну систему?

Яку ж акустичну систему краще вибрати? Пам’ятайте, що головним критерієм відбору будь-якої колонки є якість звучання. А це можна визначити лише після прослуховування. Не варто плутати якість звуку з гучністю. Слід звернути особливу увагу на потужність басів, низькі та високі відтворювані частоти.

Коли мова йде про вибір акустичної системи для домашнього використання, визначтеся, для якої цілі вона вам потрібна. Якщо для прослуховування музики та перегляду фільмів, краще обирати активну колонку. Таким чином ви зможете позбавити себе від можливої мороки пошуку та вибору підсилювача потужності. Не зайвим буде простежити, щоб колонки мали додаткові вбудовані функції. Це функції захисту від вологи, підсвічування, годинник, секундомір, календар, будильник.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: