fbpx

Тюнер до комп’ютера — вигідно та зручно

Суспільство 16:50, 25.12, 2020

Тюнери від компанії Sat-Master

Наземне телебачення на комп’ютері — колись немислима технологія, яка сьогодні доступна за невеликі гроші. Тюнер Т2 для цієї мети можна підібрати на свій смак на вебсайті satmaster.kiev.ua. Зокрема там представлено наступні моделі:

  • World Vision Foros Combo;
  • uClan T2 HD SE Internet +;
  • Q-Sat Q-149;
  • Ефірний Т2 тюнер Eurosky ES-19 Combo;
  • Strong SRT 8203;
  • Цифровий тюнер T2 T26 та багато інших тюнерів.

Основні ТВ-тюнери використовують USB-інтерфейс та мають антену, що входить до комплекту. Це дозволяє приймати сигнал DVB-T, тобто наземне телебачення. Звичайно, таке рішення більш обмежене, ніж вдосконалені антени для прийому ефірного сигналу, але воно не вимагає додаткового монтажу або встановлення декодера. Можна просто підключити ТВ-тюнер до порту USB, налаштувати драйвери і почати використовувати.

Тюнер до комп’ютера — вигідно та зручно 1

Переваги

ТВ-тюнер передусім для тих, хто з якихось причин не може встановити антену чи отримати сигнал через приставку на телевізорі. Або просто для користувачів, які не мають телевізора, який дедалі частіше розглядається як зайве обладнання в епоху комп’ютерів. ТВ-тюнер також надасть доступ до кількох ефірних телевізійних каналів, які не можна дивитись в Інтернеті, тому це рішення для людей, які «зголодніли» за контентом, створеним професійними ЗМІ. Якщо під час подорожі ви хочете мати постійний доступ до інформації, то також можете використовувати ТВ-тюнер. Таким чином діапазон експлуатації та застосування такого пристрою досить широкий.

На що слід звернути увагу при покупці

Спочатку потрібно роздивитися інтерфейс. Зазвичай там буде стандартний USB-порт, а в інших випадках необхідно перевірити сокет. Відгуки користувачів є важливим аспектом і загалом основним, який потрібно враховувати. Якщо важко знайти повні характеристики пристрою, то зверніть увагу на огляди та рейтинги. Деякі телевізійні тюнери для ПК не мають драйверів для старих операційних систем (це стосується Windows 7 та XP). Варто точно перевірити, який сигнал може приймати тюнер, чи є у нього додатковий підсилювач сигналу і в якому діапазоні частот він працює.

Чи купувати ТВ-тюнер?

На даний момент можна впевнено стверджувати, що воно того варте. Оскільки багатьох телевізійних станцій ще немає в Інтернеті, це рішення дозволить отримати доступ до цього контенту. Таким чином, якщо ви любите переглядати звичайне, стандартне телебачення та надаєте йому перевагу перед Netflix та YouTube, то тюнер USB TV — це пристрій, який варто рекомендувати.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: