fbpx

У 2020 році фахівці програми DOBRE запланували 64 мільйони гривень для Прикарпаття

Суспільство 20:47, 18.02, 2020

Cьогодні в обласній державній адміністрації пройшло засідання робочої групи у рамках підписаного меморандуму між Програмою DOBRE, Івано-Франківською ОДА та обласною радою.

У зібранні взяли участь заступник голови обласної ради Сергій Басараб та керівники відповідних профільних комісій обласної ради, представники програми USAID DOBRE (м. Київ), голови ОТГ Прикарпаття, які є партнерами програми в області, передає пресслужба ОДА.

«Реформа децентралізації в області проходить досить успішно, про що свідчить демократичний процес з формування перспективного плану громад, – зазначила заступниця голови ОДА Світлана Онищук. – Висловлюю щиру подяку програмі DOBRE, адже ваші партнери – це успішні громади, які є яскравим прикладом для інших ОТГ».

Заступник керівника програми DOBRE Юлія Єсмуханова відзначила плідну співпрацю у рамках підписаного тристороннього меморандуму.

«Івано-Франківська область  є однією з найактивніших областей в Україні з впровадження реформи децентралізації та позитивних практик для розвитку громад», – наголосила вона.

В області є багато позитивних прикладів з вирішення проблем громад, які необхідно поширювати в Україні.

В ході зустрічі присутні обговорили результати 4-річної роботи програми DOBRE в області, окреслили досягнення та напрацьовані спільні проєкти за напрямками місцевого економічного розвитку, міжмуніципального співробітництва та підтримки розвитку громадянського суспільства. Регіональний менеджер Програми DOBRE  Дмитро Коваль відзначив, що в 2020 році на впровадження програм для області заплановано 64 млн грн

Голови ОТГ у своїх виступах наголошували на позитивній складовій співпраці з Програмою DOBRE щодо залучення коштів, навчання персоналу та активізації громадян у вирішенні актуальних питань розвитку об’єднаних територіальних громад.

Під час «круглого столу» також обговорили пропозиції щодо спільного меморандуму та дієвого плану на 2020 рік. Всі зійшлися на необхідності продовження співпраці в рамках програми «ДОБРЕ-2» у частині місцевого економічного розвитку, міжмуніципального співробітництва та підтримки розвитку громадських організацій, впровадження методології навчань проєкту.

Світлана Онищук зазначила, що задля надання дієвих послуг громадам області в облдержадміністрації планується створити Офіс з децентралізації, що було підтримано присутніми.

За результатами зібрання досягнуто домовленості про проведення детальних консультацій  та аналізу пропозицій.

«Упродовж двох тижнів план на 2020 рік буде напрацьовано», – запевнила Світлана Онищук.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: