fbpx

У 2022 рік з великими результатами: як провідна будівельна компанія змінює Івано-Франківськ

Суспільство 10:41, 29.12, 2021

Для когось 2021 рік був роком труднощів та викликів. Та для провідного франківського забудовника рік, що минає, став роком прориву та великих змін. За 12 місяців відома будівельна компанія blago developer реалізовувала масштабні проєкти та активно підтримувала спортивно-культурні заходи, які надовго запам’ятаються франківчанам. Десятки цікавих подій, будівництво сучасних стильних будинків у різних частинах Івано-Франківська – це результати річної роботи blago developer, що викликають гордість та захоплення.

blago developer – інвестиційно-девелоперська компанія, відома на ринку сучасними житловими комплексами. Забудовник зводить житло нового формату з повноцінною інфраструктурою. Кожен ЖК blago developer має свою філософію і є втіленням потреб сучасних людей з різними інтересами.

За 12 місяців компанія звела десятки поверхів нових житлових комплексів, завершила будівництво сотні квартир та розпочала нові архітектурні проєкти. Виконаний обсяг робіт вражає цифрами:

  • використано понад 415 тис. одиниць керамоблоку для зовнішніх стін;
  • використано 1,051 млн одиниць газоблоку для внутрішніх стін;
  • залито понад 60 тис. кубічних метрів бетону;
  • встановлено 16 016 кв. м металопластикових вікон і 2 462 кв. м алюмінієвих вікон;
  • облаштовано фасадів загальною площею понад 50 тис. кв. м;
  • встановлено 1135 дверей.

Лише за 2021 рік blago developer запустила 3 масштабні проєкти, покликані змінити уявлення івано-франківців про якісне житло:

Діяльність компанії blago developer не обмежується будівництвом. Забудовник активно спонсорує культурні, освітні та спортивні заходи. Найбільшою подією 2021 року для компанії стало встановлення Національного рекорду України. За сприяння blago developer, на День будівельника в Івано-Франківську найсильніші жінки України Ольга Лящук, Маргарита Кучина та Ганна Васюк протягнули 5 бетономішалок загальною вагою 78 тонн 130 кг на 614 см.

Спонсорська підтримка місцевих футболістів наштовхнула забудовника на створення цього року власної футбольної команди «Blago-Юність». Так, в результаті об’єднання гравців з «Юність» Верхня та «УКД-Благо» відбулося народження нової футбольної зірки, яка вже 20 вересня стала почесним переможцем турніру та володарем Кубку областей України 2021.

З турботою про мешканців міста компанія організовувала розважальні заходи. На День Конституції на «стометрівці» забудовник подарував франківцям концерт гурту «Цвіт Кульбаби» у новому форматі – на рухомій платформі. Влітку відбувся популярний міжнародний музичний фестиваль Underhill, генеральним спонсором якого виступила blago developer. На період фестивалю компанія розміщувала локації з безкоштовними розвагами для дітей і дорослих. А на початку вересня жителі міста спостерігали за досі не баченим лазерним шоу на фоні міського озера, що запускалося з тераси найвищого поверху елітного житлового комплексу Parus.

Наступного року забудовник планує розпочати 10 нових проєктів, що формуватимуть стиль життя мешканців Івано-Франківська.

blago developer – створює житло майбутнього. Ознайомитися з діяльністю компанії та переглянути усі проєкти можна на сайті: https://blagodeveloper.com/

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: