fbpx

У 25 ОТГ Прикарпаття на службу вийшли офіцери громади

Суспільство 15:35, 13.03, 2021

Відсьогодні в 25 об’єднаних територіальних громадах Івано-Франківщини нестимуть службу 32 офіцери на 31 службовій автівці.

Начальник поліції Івано-Франківщини Володимир Голубош зауважив, що офіцери пройшли навчання і готові до роботи та захисту громадян, а сам проєкт є надзвичайно важливий.

«Поліція прагне спільно з громадою працювати над вирішенням проблем та викликів, які постають перед нами. Кожна людина у найвіддаленішому селі повинна почуватися у безпеці. Тому основними завданнями проєкту є постійна співпраця поліцейських з громадою, задоволення безпекових потреб громадян, ефективне вирішення локальних проблем громади».

Важливою складовою ефективної діяльності поліцейського офіцера громади є його матеріально-технічне забезпечення. Поліцейським офіцерам громади вручили ключі від 31 службового автотранспорту.

Нові автівки передала Національна поліція України. Напередодні в громадах облаштували робочі офіси для поліцейських.

Поліцейський офіцер громади – це крок у реформі Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там.  

Оскільки поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади (яка візьме на себе частину фінансової підтримки його роботи), то й звітуватиме він не тільки перед керівництвом, але й перед самою громадою

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: