fbpx

У 255 їдальнях прикарпатських шкіл виявили порушення під час перевірок

Суспільство 18:39, 06.11, 2021
НА ФОТО: фото їжі в ліцеї з батьківської групи

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області підсумувало цьогорічні перевірки організації харчування дітей в закладах освіти Прикарпаття.

Так, з початку 2021 року проведено 328 заходів державного нагляду у сфері санітарного законодавства у закладах освіти, порушення вимог санітарного законодавства виявлено у 255 перевірених закладах, що склало 77%. Видано 255 приписів про усунення порушень, інформує пресслужба обласного управління відомства.

Заходи державного нагляду (контролю) проводяться з лабораторним контролем якості питної води, змивів з об’єктів навколишнього середовища, харчових продуктів та готових страв.

Так, у закладах загальної середньої освіти відібрано 1077 зразків харчових продуктів, з яких 18 не відповідали вимогам нормативних документів, що становить 1,7%. Крім того в 2021 році досліджено 385 проб води питної за мікробіологічними показниками та 343 проби за санітарно-хімічними показниками, з яких 32 проби були бакзабрудненими (8,3%) та 26 проб не відповідали вимогам за санітарно-хімічними показниками (7,6%).

Спеціалісти Держпродспоживслужби з початку 2021 року проаналізували 1191 шкільне перспективне меню, з яких погоджено 1117, що складає 94%. 74 меню були повернуті на доопрацювання через невідповідність їх нормам харчування, включення до меню заборонених харчових продуктів, недотримання чергування страв, відсутність технологічних карток. По кожному меню надано рекомендації щодо усунення виявлених порушень.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: