fbpx

У Бандерівському схроні шиють одяг для поранених в госпіталі й чекають волонтерів на допомогу

Суспільство 20:50, 10.08, 2022

В час війни реабілітаційний центр для учасників АТО та їхніх родин Бандерівський схрон на Прикарпатті долучився до волонтерської діяльності і з травня закриває напрям допомоги у військові госпіталі.

Про роботу у фейсбуці розповіла господиня схрону Наталія Черній.

“Я вже писала, що у травні ми затіяли шити штани для поранених у шпиталі. З цього почалась наша швейна сфера діяльності. Потім додались військові панами, москітні сітки, хірургічні халати. Відбувалось це зазвичай так: до нас надходив запит, ми не могли знайти, де та/або як купити, або потрібної якості. Потім ми знаходили, де дешево купити тканину (переважно вона нас знаходила сама). Викрійки допомагали зробити добрі люди або я робила сама. Далі знаходились правильні люди, готові це шити. Зараз шиють у трьох областях країни – вдома, у перервах на роботі”, – розказує Наталя.

Вона згадала волонтерок, на яких тримається допомога.

Olga Borovska, ініціаторка допомоги. Людмила Лосіцька, яка перша дошила партію штанів для одного з шпиталів і продовжує далі. Олена Тулінова, яка шиє для того ж шпиталю у Центральній Україні. Пані Надія з Лялькового театру у Франківську, яка зараз шиє панами, а партія штанів від неї вже давно передана до іншого шпиталю. Andriy Savchuk та громада села Саджава, які дуже активно шиють все: аптечні підсумки, штани, халати. Пані Галина та пані Валентина зі школи №20 м. Франківська, які шиють москітні сітки (перші вже поїхали на Схід). Колектив школи №10 м. Франківська та Надія Матіїшин, які взялись шити лікарняні штани. Ігор Борушок, який нам дуже допомагає з розкроєм великих кількостей тканини та порадами. Нитки, шнурки, фурнітура – магазин Кравецькі додатки у Франківську.

У Бандерівському схроні шиють одяг для поранених в госпіталі й чекають волонтерів на допомогу 3

“Жартую, що після перемоги матиму ще одну професію”, – пише Наталя Черній.

Організаторка швейної майстерні в Бандерівському схроні запрошує волонтерів долучатись: “Є що шити, підберемо завдання саме для вас!”.

Майстерні потрібен ще один оверлок.

Також можна допомогти фінансово для закупівлі матеріалів: картка Приват на Чернецький Ігор 4149629358506087, картка Моно 4441114442180954

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: