fbpx

У Берліні близько тисячі людей вийшли на протест проти карантину

Суспільство 13:50, 26.04, 2020

Близько тисячі людей протестували в Берліні проти карантину, викликаного пандемією COVID-19. Деяких з них затримали поліцейські.

Попри заборону на демонстрації близько тисячі осіб вийшли в суботу, 25 квітня, в Берліні на протест проти карантинних обмежень, пов’язаних з пандемією COVID-19, пише DW.

Деякі протестувальники намагалися дотримуватися відстані в півтора метра одне від одного.

У Берліні близько тисячі людей вийшли на протест проти карантину 1

Демонстранти зібралися на площі Рози Люксембург. Чимало з них стояли перед загорожею, яку виставила поліція, щоб завадити проведенню на площі масових заходів. Поліцейські неодноразово зверталися до протестувальників з вимогою розійтися, деякі демонстранти були затримані.

У Берліні близько тисячі людей вийшли на протест проти карантину 2

Згодом учасники акції розійшлися. Серед них були представники різних політичних течій, зокрема представники правопопулістів та політики з “Альтернативи для Німеччини”, проте на протест вийшли й люди без політичної орієнтації. Дехто з протестувальників медитував.

Противники карантину збираються щотижня в німецькій столиці, це вже була четверта така демонстрація. Аналогічна акція відбулася 24 квітня також у Штутгарті – у ній взяли участь кількасот осіб.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: