fbpx

У Болехові Благодійний фонд Дерев’янка нагородив найкращих учнів та вчителів

Суспільство 16:06, 26.06, 2019

Наше майбутнє у їхніх руках. Всеукраїнський благодійний фонд народного депутата України, лідера партії «ВОЛЯ» Юрія Дерев’янка відзначив найкращих учнів Болехова. Сертифікати з грошовими преміями отримали переможці всеукраїнських та обласних предметних олімпіад, різноманітних конкурсів з навчальних предметів.

«Я вже вчетверте маю нагоду вручити грошові сертифікати найкращим учням, вчителям нашого міста від імені Благодійного фонду Юрія Дерев’янка. І дійсно можна стверджувати: болехівчани мають ким пишатися. З кожним роком все більше і більше дітей, вчителів представляють наш Болехів на конкурсах, олімпіадах і змаганнях», – говорить депутат Івано-Франківської обласної ради від фракції «ВОЛЯ» Галина Макота.

Перемоги учнів, кажуть організатори, не були б можливими без їхніх наставників. А тому одноразові стипендії від Юрія Дерев’янка отримують й педагоги.

Відзначимо, що цьогоріч нагородження переможців олімпіад від Благодійного фонду Юрія Дерев’янка уже відбулось майже в усіх районах Івано-Франківської області.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: