fbpx

У боротьбі за пацієнток: Міський перинатальний центр очолила Марія Бойко

Суспільство 16:46, 08.11, 2022

Івано-Франківський міський перинатальний центр віднедавна під керівництвом Марії Бойко. Раніше вона очолювала міське управління охорони здоров‘я.

Колишній керівник Сергій Стефанко залишається працювати на посаді заступника, повідомив міський голова Франківська Руслан Марцінків.

“У грудні в місті розпочнуть будівництво приватного пологового. Дуже хочу, щоб наш Перинатальний центр виграв у цій боротьбі за пацієнток. Та склав гідну конкуренцію приватному медичному центру”, – супроводив повідомлення про призначення Руслан Марцінків.

І додав, що хоче налаштувати Марію Бойко на плідну працю у цей нелегкий для всіх період.

«Кожен виклик – це є можливість для розвитку. Маю за честь працювати в цьому колективі. Думаю, що разом ми зможемо осилити багато чого нового. Зараз маємо зосередити свої думки, прагнення і дії, для того щоб заклад розвивався. Маємо стати конкурентом і для обласного центру, і для приватного закладу охорони здоров‘я!» – такий напрям роботи озвучила Марія Бойко.

Маємо старатися, щоб кожна жінка виходила з міського пологового щасливою не лише від факту народження дитини, а й була задоволена якістю наданих послуг, зазначив мер.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: