fbpx

У червні працюючі пенсіонери отримають перераховані пенсії і доплати за два місяці

Суспільство 14:33, 31.05, 2022

Виняток - працюючі пенсіонери, які отримують мінімальну пенсію. Для них додаткові перерахунки будуть проведені з 1 липня.

У червні працюючі пенсіонери одержать підвищені розміри пенсії, які будуть перераховані, починаючи з квітня, відповідно до статті 42 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Крім того, до підвищених пенсій працюючі пенсіонери отримають доплати до раніше виплачених пенсій за квітень і травень, пише ДТ.

Розмір збільшення пенсії буде визначено для кожного пенсіонера індивідуально залежно від тривалості страхового стажу і заробітної плати (доходу), з якої обчислюється пенсія.

Перерахунок Пенсійний фонд України здійснюватиме автоматично. Для цього буде використано звітність роботодавців про страховий стаж та заробітну плату пенсіонера після 1 березня 2020 року.

Перерахунок буде проведено тим працюючим пенсіонерам, яким пенсія була призначена або вже перерахована два роки тому, тобто до 1 квітня 2020 року.

Гроші надійдуть на рахунки працюючих пенсіонерів в уповноважених банках та у виплатних відомостях Укрпошти.

Виняток – працюючі пенсіонери, які отримують мінімальну пенсію. Для них додаткові перерахунки будуть проведені з 1 липня.

Станом на 2020 рік в Україні налічувалося 11,3 млн пенсіонерів, з них 2,6 млн – це працюючі пенсіонери.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: