fbpx

У ЦМКЛ Франківська десятки ковідних пацієнтів брехали про свою вакцинацію

Суспільство 19:45, 30.10, 2021
У медзакладах Прикарпаття зростає кількість хворих із коронавірусом. У Центральній міській клінічній лікарні (ЦМКЛ) Івано-Франківська в ургентні дні госпіталізують не менше як 30 пацієнтів.

Додаткове відділення розгорнули на базі міського перинатального центру, у резерві мають 40 ліжок. А всього у лікарні нині 210 хворих, більше половини з яких перебувають на кисні, із постачанням якого є проблеми, йдеться в сюжеті Каналу 402.

«Ми готувалися…, але проблема – у самому виробництві кисню. Кисню просто не вистачає як такого. Нам привозять по 2 тонни, по 1,5 тонни практично кожен день. У нас за останні 10 днів було два моменти, коли лишалося кисню на 2-3 години до заправки, а машина ще була в дорозі», – розповідає заступник директора ЦМКЛ Володимир Вовчук.

Медики кажуть, що до лікарень потрапляють здебільшого старші пацієнти – за 60 років, але є й молодші, і їх більше, ніж під час весняної хвилі. Більшість важких хворих – невакциновані.

«Нас обманювали наші пацієнти. Говорили, що вакциновані. А ми перевіряємо через базу даних – і виявляється, що вони не були вакциновані. Ми таких нарахували були 27. А ті, що дійсно були вакциновані і мають сертифікат, то це, як правило, одна прививка (доза, – ред.) і від 7 до 10 днів до того, як поступили до нас в стаціонар», – пояснює Володимир Вовчук.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: