fbpx

У Долині скликають позачергову "медичну" сесію

Суспільство 19:14, 01.04, 2020

На сесії Долинської ОТГ мають намір прийняти рішення переглянути бюджет і скерувати кошти на медицину – для протидії коронавірусній хворобі і на лікування хворих.

Про це в мережі повідомив голова Долинської ОТГ Володимир Гаразд.

Позачергова медична сесія Долинської ОТГ відбудеться у п’ятницю, 3 квітня, повідомив голова громади.

“Ситуація з поширенням коронаінфекції погіршується як в Україні, так і в нашій області та Долині зокрема. Останнім часом кількість пневмоній у Долинській лікарні зростає, є ряд пацієнтів з високими температурами та важкими станами. Частині хворих зроблено експрес-тестування та взято матеріал для лабораторних досліджень на грипи А, Б та коронавірус. Наразі чекаємо результатів з Києва. Це може тривати якийсь час, бо черга на ці аналізи у Києві вже дуже велика.

А тому ми не маємо права і часу зволікати з підготовкою нашої медичної бази та екіпіровкою лікарів і медперсоналу”, – обґрунтовує потребу в сесії Володимир Гаразд.


За його словами, лікарі вже добре усвідомлюють і розуміють, як діяти і що робити, замовили і закупили багато потрібних речей, проте незабезпеченість та неготовність Долинської лікарні до масової госпіталізації залишається дуже великою, коштів потрібно ще дуже і дуже багато.

“Відкритими залишаються доплати медпрацівникам, що працюють і працюватимуть з важкохворими. На жаль, керівництво районної ради мовчить, а тому на ці питання приходиться шукати відповіді силами об’єднаної громади, громадськості, бізнесу та самих лікарів”, – описує ситуацію голова ОТГ.

На позачерговій сесії Долинської ОТГ піддадуть ревізії всі заплановані видатки на 2020 рік, програми, депутатські кошти та громадський бюджет.

“Все, що зможемо зекономити, мусимо направити на потреби медицини та медиків. Закликаю всіх працюючих і отримуючих зарплати знайти можливість свій одноденний заробіток направити на потреби лікарні”, – закликав Гаразд.

Також він звернувся до працівників освіти, зокрема до педагогів та керівників освітніх закладів, щоби ті проявили солідарність і направили кошти свого одноденного заробітку на доплати лікарям, медсестрам та санітарам.

Нагадаємо, у Коломийській ЦРЛ для хворих на коронавірус готують ізольований корпус.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: