fbpx

У Долині відкрили лабораторію якості бджолопродуктів

Суспільство 12:01, 28.08, 2019

У Долині на День міста, 25 серпня, урочисто відкрили «Станцію інструментального осіменіння бджіл».

Це лабораторія якості бджолопродуктів водночас навчальний центр для сільськогосподарських виробників та офіс проєкту, інформує пресслужба Долинської ОТГ.

Колишня занедбана стара комунальна будівля побудови 50-х років перетворилася в сучасний центр розвитку сільського господарства та наповнилася сучасним інноваційним обладнанням для станції інструментального осіменіння бджіл завдяки двом міжнародним проєктам.

В рамках проєкту «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону», який реалізується робочою командою КП «Долина-Інвест» та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу, було зроблено капітальний ремонт будівлі. А в рамках проєкту «Підготовка долинських підприємців до виробництва конкурентоспроможної продукції бджільництва, придатної для експорту (маток карпатської породи штучного та природнього осіменіння», який фінансується Урядом Канади через Фонд сприяння розвитку малого та середнього підприємництва проєкту міжнародної технічної допомоги Проєкт «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС, придбано сучасне обладнання для лабораторії.

У Долині відкрили лабораторію якості бджолопродуктів 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: