fbpx

У дитячій лікарні на Чорновола відкрили оновлені кабінети

Суспільство 19:10, 24.12, 2021

В Івано-Франківській дитячій лікарні, що на Чорновола, 44, відкрили два оновлені кабінети: функціональної діагностики та кабінет для офтальмолога, невролога і педіатра.

Директор медичного закладу Ольга Бойчук розповідає, що такі оновлення давно на часі, інформує пресслужба міського голови Руслана Марцінківа.

«Практично усі наші пацієнти, які перебувають у закладі, і ті, які приходять за амбулаторною послугою, насамперед звертаються до медичних працівників саме цих кабінетів. А востаннє ремонт тут проводився близько 30 років тому. Зрозуміло, що ці кабінети уже не витримували викликів сьогодення. Тому потреба в оновленні виникла давно. Коштом закладу провели повністю капітальний ремонт, закупили нові меблі та дообладнали кабінет новим обладнанням», – розповідає Ольга Савчук.

Як додає медик, у кабінеті функціональної діагностики проводиться спірометрія, ЕКГ-діагностика, тобто такі обстеження, яких не роблять у дитячій поліклініці. Тож у закладі сподіваються, що красиві і сучасні приміщення будуть комфортні для маленьких пацієнтів та їхніх батьків, яким необхідні ці послуги.

Оновленнями закладу тішаться і медпрацівники, адже тепер можуть надавати більш якісні послуги у комфортних умовах.

Також у лікарні оновили й кабінет офтальмолога, лікаря-невролога і лікаря-педіатра, який до цього слугував для потреб техперсоналу.

«Раніше лікар-невролог працював у катамнестичному кабінеті. Та щоб не створювати незручностей, коли в одному кабінеті перебуває багато дітей, ми вирішили обладнати нове приміщення. Адже невролог консультує особливу категорію пацієнтів, у яких можуть бути складні діагнози, а отже вони потребують відповідних умов, тиші, не надто яскравого світла. А от для лікаря-офтальмолога, який проводить перевірку зору, необхідно було зробити темне приміщення та такі умови, щоб дитинка не відволікалася на інших працівників. Тому цей кабінет вирішили зробити у теплих, спокійних тонах», – зазначає Ольга Бойчук.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: