fbpx

У фінал конкурсу "Наша громада" вийшли проєкти Надвірної та Ворохти

Суспільство 18:53, 14.06, 2021
НА ФОТО: Надвірнянський замок "Краснодвір"

Завершився другий етап Всеукраїнського конкурсу «Наша громада», під час якого серед 283 громад обрали 26 учасників. 

У фінал пройшли 13 громад, проєкти яких отримали найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування на сайті https://otg.fakty.com.ua. Ще 13 фіналістів обрало експертне журі.

Щоб підтримати проєкт громади, необхідно було зареєструватись на сайті otg.fakty.com.ua через електронну пошту або сторінку у Facebook. 

Організатори конкурсу провели процедуру «зачистки» голосів. Під час перевірки голосування виявлено понад 100 тис. неіснуючих акаунтів та цілеспрямованих бот-голосів за ряд громад.

Найбільший рівень підтримки за результатами інтернет-голосування та вибором журі серед інших отримали дві громади Прикарпаття:

Ворохтянська громада Івано-Франківської області, «Цифровий туристичний інформаційний центр», напрямок – туризм.

У фінал конкурсу "Наша громада" вийшли проєкти Надвірної та Ворохти 1
Ворохта, фото Вікторія Чубаєва

Надвірнянська громада Івано-Франківської області, «Театр замку Краснодвір: інтерпретація спадщини міста Надвірна», напрямок – туризм. 

“Фіналістами стали ті, хто переконав більшість членів журі в актуальності ідеї, серйозності підходу до її реалізації, кропіткої роботи, вкладеної у підготовку пропозиції, оскільки це основне джерело інформації для членів журі в оцінці проєкту. Дати людям можливість визначати пріоритети громади, знаходити шляхи її розвитку і бути активними учасниками процесів перетворення у своїх громадах, на мій погляд, і є основною метою і бажаним результатом реформи з децентралізації”, – зазначив Марат Кюрчевський, керівник проєктів і програм з розвитку місцевого самоврядування та децентралізації Агентства США з міжнародного розвитку в Україні.

“Найбільше балів отримали громади, проєкти яких дозволяють вирішити проблему у громаді, які були оригінальними та самобутніми”, – додає Ольга Шубіна, експертка з місцевих бюджетів та фінансового управління.

Фінальне оцінювання експертним журі форм та проєктів 26 фіналістів відбуватиметься з 14 серпня до 27 вересня. Результати оцінювання та оголошення переможця конкурсу будуть відомі 30 вересня, йдеться на сайті конкурсу “Наша громада”.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: