fbpx

У Франківській поліклініці №3 відкрили маніпуляційний кабінет та інклюзивну вбиральню

Суспільство 16:44, 17.05, 2023

Оновлений маніпуляційний кабінет та інклюзивну вбиральню відкрили у комунальній поліклініці №3 в Івано-Франківську. 

Приміщення поліклініки на вулиці Франка давнє, а тому оновлення тут на часі, інформує пресслужба мерії.

«У маніпуляційному кабінеті надають 2 види послуг: вранці до 10-ї години тут забір крові на різноманітні біохімічні аналізи, а протягом робочого дня виконуються внутрішньом’язеві, внутрішньовенні маніпуляції. Є можливість прокапати пацієнта, якщо є така ургентна необхідність. Цей кабінет тепер капітально оновлений – ремонт, нові меблі, обладнання, маніпуляційні столики. Нова і вбиральня для інвалідів, яку переробили на першому поверсі. Такого об’єкта в поліклініці раніше не було», – каже директорка КНП ЦПМКДД Ольга Савчук.

У Франківській поліклініці №3 відкрили маніпуляційний кабінет та інклюзивну вбиральню 1

Для зручності людей з інвалідністю, продовжує Ольга Савчук, у вбиральні поставили дистанційні сушарки для рук, дистанційні дозатори для мила, також тут досить низько встановлені кнопки зливу, щоби людині на візку було зручно і безпечно.

«До нас приходять такі пацієнти з особливими потребами. І це є першою необхідністю для людей», – каже в.о. начальника структурного підрозділу СПМП «Поліклініка №3» Інна Масна.

Ольга Логаза медсестрою працює вже майже 40 років. Розповідає, за кілька десятиліть на одній роботі вже і не сподівалась, що її можна виконувати настільки комфортно.

«І це однозначно буде комфортно хворим. Тому що зручне крісло, зручні тапчани, і просто в людини, що зайшла в такий красивий сучасний кабінет, зразу настрій піднімається. І вона виходить з усмішкою», – каже медична сестра маніпуляційного кабінету Ольга Логаза.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: